12
LIS
2013

Kanwa Przedsiębiorczych – Złóż z nami swój biznes!

4 listopada 2013 roku ruszył półroczny projekt „Kanwa Przedsiębiorczych” kierowany do  młodych osób, planujących prowadzenie własnego biznesu. Celem przedsięwzięcia jest edukacja oparta o wiedzę ekspercką, dostępną w serwisie z platformą e-learningową www.kanwaprzedsiebiorczych.pl.

Całości przedsięwzięcia towarzyszy cykl ogólnopolskich konferencji, organizowanych na uczelniach partnerskich w sześciu miastach: Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Warszawie, Wrocławiu i w Krakowie.
W ramach projektu zostanie uruchomiony również konkurs, którego głównym celem będzie stworzenie biznes modelu. Rejestracja do konkursu rozpoczęła się 4 listopada 2013 r. Na przestrzeni sześciu miesięcy uczestnicy będą rozwiązywać zadania przygotowane przez specjalistów. Łączna pula nagród wynosi 100 000 zł.
Do tworzenia „Kanwy Przedsiębiorczych” zostali zaproszeni eksperci specjalizujący się m.in. w startupach, marketingu, przepisach prawa, sprzedaży oraz w tworzeniu modeli biznesowych.
Specjalistyczną wiedzą będą się dzielić praktycy biznesu, m.in. Paweł Tkaczyk, Mateusz Tułecki, Szymon Surmacz czy Michał Sadowski. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w specjalistycznych warsztatach, związanych z tworzeniem i rozwojem firmy.

Nad planowaniem, wdrożeniem i realizacją projektu czuwa agencja konsultingowo-marketingowa TLConsulting.
- Podeszliśmy bardzo poważnie do projektu. Zaprosiliśmy specjalistów, którzy od lat profesjonalnie zajmują się doradztwem w tworzeniu i rozwoju młodych firm. Chcemy pokazać przedsiębiorcom, że mają szerokie możliwości działania – zdradza Tomasz Łucek, właściciel TLConsulting i organizator projektu.

„Kanwę Przedsiębiorczych” wspiera także, pochodzący z Podkarpacia dziennikarz, publicysta i radiowiec – Artur Andrus. Mecenat wszystkich działań objął Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

kanwa przedsiębiorczych konkurs interaktywny bank pbs

 

Szczegółowe informacje o projekcie i konkursie:
www.kanwaprzedsiebiorczych.pl
www.facebook.com/KanwaPrzedsiebiorczych

 

O autorze

Zostaw Odpowiedź

*

captcha *