13
STY
2014

Konferencje Kanwa Przedsiębiorczych na Podkarpaciu

by :
comment : 0

Po raz trzeci na Podkarpaciu odbędzie się konferencja w ramach programu Kanwa Przedsiębiorczych. 23 stycznia na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie odbędą się prelekcje i warsztaty skierowane do start-upowców, studentów i osób myślących biznesowo. Mecenasem projektu jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Podczas konferencji w Krośnie będzie można spotkać ekspertów praktyków, którzy oferują wsparcie w rozwoju firm.

Konferencja podzielona jest na trzy moduły: prelekcje i case studies, warsztaty oraz sesję networkingową. Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się: Mateusz Tułecki, organizator i pomysłodawca konferencji InternetBeta, podzieli się tipami i trickami, przydatnymi dla młodych przedsiębiorców. Tomasz Makowski, trener biznesu, opowie jak to jest z autoprezentacją i asertywnością w biznesie, a Grzegorz Kolasiński, dyrektor AIP w Rzeszowie, zdradzi tajniki sukcesu start-upu w polskich realiach. Karol Wolski, trener , podzieli się sposobami na motywację do wytężonej pracy siebie i innych, natomiast Katarzyna Leszczyńska-Bohdan wystąpi z case study Podkarpackiej Strefy Wrażeń – projektu promującego region.

Po module prelekcji uczestnicy będą mogli skorzystać z warsztatów, poprowadzonych przez Mateusza Tułeckiego, Tomasza Makowskiego oraz Tomasza Łucka z TLConsulting. Konferencji towarzyszy również sesja networkingowa, podczas której chętni będą mogli podzielić się swoim pomysłem na biznes i poszukać partnerów do jego realizacji.

Udział we wszystkich elementach konferencji jest bezpłatny, choć organizatorzy uruchomili rejestrację, dostępną na https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje

Miejsce konferencji:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia

Kampus Techniczny

ul. F. X. Dmochowskiego 12, Krosno

Recepcja: od 8:30 start: 10:00

Poprzednie konferencje odbyły się na Uniwersytecie Rzeszowskim w Rzeszowie (12 grudnia 2013 r.) oraz na Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu (9 stycznia 2014 r.), które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. Uczestnicy ocenili rzeszowski event na 4,47 pkt na pięciostopniowej skali, a konferencję przemyską na 4,3 pkt. Najwyższe  noty za prelekcję zebrali: Mateusz Tułecki, Tomasz Łucek oraz Łukasz Czaczkowski.

Szczegółowe informacje o konferencjach i konkursie:

www.kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje

www.facebook.com/KanwaPrzedsiebiorczych

O autorze

Zostaw Odpowiedź

*

captcha *