22
LIS
2013

O projekcie Kanwa Przedsiębiorczych jest coraz głośniej

Projekt edukacyjny kierowany do przedsiębiorczych, młodych ludzi, rozpoczął się z początkiem listopada b.r. i potrwa do maja 2014 roku.
Wiadomość o Kanwie Przedsiębiorczych pojawiła się już w wielu serwisach takich jak Marketer+, Biznes Interia, Socialpress, a także w mediach społecznościowych z czego wymienić możemy m. in. fanpage Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Mówią o nas również specjaliści żywo angażujący się w innowacyjne projekty.
Przedsięwzięcie składa się z trzech elementów. Serwis edukacyjny z platformą e-learningową na której publikowane są treści związane z tworzeniem i rozwijaniem firmy. Serwisowi towarzyszy cykl ogólnopolskich konferencji w sześciu miastach. Dodatkowo 2 grudnia zostanie uruchomiony konkurs na biznes model. Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie rozpisać swój biznes model zgodnie ze wskazówkami ekspertów. Za tworzenie modeli biznesowych wg BMG Osterwaldera odpowiedzialny jest Szymon Surmacz. Ponadto w zespole specjalistów znaleźli się m.in.: Paweł Tkaczyk, Mateusz Tułecki, Tomasz Makowski, Michał Sadowski i Monika Mikowska.
Patronat medialny nad projektem objęły: TVP Rzeszów, Radio Rzeszów, Interia, Marketer+, SocialPress, Podkarpacka Strefa Wrażeń, Mam Startup, dlaStudenta.pl, Gazeta Codzienna Nowiny oraz serwis Nowiny 24.
Mecenasem projektu jest PBSbank.
Za strategię, wdrożenie i prowadzenie projektu odpowiedzialna jest agencja marketingowa TLConsulting.

O autorze

Zostaw Odpowiedź

*

captcha *