Interactive marketing pozwala dotrzeć do Klientów nie tylko poprzez Internet, a również poprzez wykorzystanie wszelakich narzędzi komunikacji w sposób interaktywny. Co więcej, trafia on głównie do grupy osób potencjalnie zainteresowanych danym produktem, co zwiększa szansę na skuteczność reklam i odniesione przez nie rezultaty.

W naszej firmie łączymy nowoczesne praktyki interaktywne z tradycyjnymi mechanizmami i działaniami. Działanie to dedykowane jest przede wszystkim dla klientów, których „core business” opiera się na tradycyjnej sprzedaży i sieci handlowej, a którzy chcieliby rozwijać się i rozpocząć działania w sieci Internet. Dzięki takiemu podejściu do zagadnienia możemy zaproponować skuteczne projekty i strategie dla tworzenia i realizacji efektywnych działań on line ściśle współgrających z aktualnie prowadzoną tradycyjną formą działalności.

Tworzymy specjalny zespół usług dedykowany dla Klientów, którzy poszukują profesjonalnych rozwiązań, łączących najnowsze narzędzia z obszaru on line i Internetu z praktycznymi i efektywnymi mechanizmami z offline. Dla każdego klienta tworzymy indywidualny projekt działań.

Zakres naszych działań w dziedzinie interactive marketing obejmują:

  • Kompleksowe projekty reklamowe, marketingowe i promocyjne w Internecie
  • Dedykowane rozwiązania dla Klientów tworzących lub rozwijających swoją obecność w świecie on line
  • Specjalistyczne projekty łączące efektywnie mechanizmy on-line i of-line
  • Social Media – Facebook , Twitter, YouTube, Instargram, blog i inne
  • Planowanie i tworzenie kontentu, treści i reklam on line