kanwa_baner

Pragniemy stworzyć sprzyjające warunki dla  rozwoju małych przedsiębiorstw oraz realizacji innowacyjnych pomysłów biznesowych. Projekt nad którym pracujemy, ma na celu pomoc w zakładaniu firm i budowaniu przewagi w konkurencyjności polskiej gospodarki.

Złóż z nami swój biznes!

kanwa przedsiębiorczych konkurs interaktywny bank pbs tlconsulting

Brief

„Kanwa Przedsiębiorczych” to trwający pół roku, złożony projekt edukacyjny oparty o wiedzę ekspercką dostępną w serwisie z platformą e-learningową www.kanwaprzedsiebiorczych.pl. Rozszerzeniem serwisu jest cykl ogólnopolskich konferencji, organizowanych na uczelniach partnerskich w sześciu miastach: Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Warszawie, Wrocławiu i w Krakowie. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć także udział w specjalistycznych warsztatach, związanych z tworzeniem i rozwojem firmy.
W ramach projektu uruchomiony jest również konkurs, którego głównym celem jest stworzenie biznes modelu. Na przestrzeni sześciu miesięcy uczestnicy rozwiązują zadania przygotowane przez specjalistów.

Cel projektu

Edukacja społeczna i zapewnienie funduszy na rozwój tych modeli biznesowych, które zwyciężą w konkursie.

Grupa docelowa

Energiczni, pracowici, młodzi ludzie w wieku nie przekraczającym 40 rok życia. Osoby rozpoczynające karierę zawodową z pomysłem na rozwój własnego biznesu, szukający doradztwa, gotowi podjąć ryzyko.

Główne hasło akcji

Złóż z nami swój biznes! – To stwierdzenie zagrzewające do podjęcia ryzyka, rozwoju kariery w oparciu o budowanie innowacyjnych modeli biznesowych.

Wdrożenie

Działania promocyjne objęły budowę dedykowanego serwisu internetowego www.kanwaprzedsiebiorczych.pl współpracę z wieloma partnerami medialnymi, organizację konferencji i warsztatów, a także przygotowanie plakatów, ulotek i dedykowanych gadżetów.
„Kanwę Przedsiębiorczych” wspiera także pochodzący z Podkarpacia dziennikarz, publicysta i radiowiec – Artur Andrus.

Szczegółowe informacje o projekcie i konkursie znajdują się na stronie projektu www.kanwaprzesiebiorczych.pl

Mecenas akcji: Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Sponsorzy akcji: OSHEE, ONE Press
Partnerzy instytucjonalni akcji: Google for Entrepreneurs, Urząd Miasta Rzeszów
Partnerzy medialni akcji: Podkarpacka Strefa Wrażeń, Marketer+, Interia.pl, SocialPress, TVP Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Nowiny – Dziennik Codzienny, Nowiny24.pl, Mam StartUp, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Dla Studenta