25
LUT
2014

Poszukiwany, poszukiwana

stażysta praktyki w tlconsulting agencja reklamowa praca w marketingu

Na zgłoszenia czekamy do 10 marca 2014r.

O autorze
 1. Grzegorz Kobuszewski Reply

  Cześć, nazywam się Grzegorz Kobuszewski i jestem wielkim zwolennikiem rozwoju osobistego oraz zwiększania ludzkiej świadomości w różnych obszarach wiedzy. Często dzielę się posiadaną wiedzą ze znajomymi, prowadzę warsztaty dla studentów i muszę powiedzieć, że uwielbiam to robić. Dodam też nieskromnie, że idzie mi to rewelacyjnie :) Na dowód mogę przesłać kilka z moich prezentacji, Sami zobaczycie, że są bardzo dopracowane, bo stawiam na pełną profeskę. Robiłem też ankiety satysfakcji, z których mogłem się dowiedzieć co mogę poprawić, by w przyszłości robić to lepiej.

  Moimi osobistymi mentorami są Robert Kiyosaki, Brian Tracy czy Dale Carnegie, a z Polaków Mateusz Grzesiak czy Jacek Walkiewicz… . Może tylko sprostuję, że nie znam ich osobiście na co mogłoby wskazywać ostatnie zdanie, ale bardzo dobrze zgłębiłem ich literaturę i w pełni identyfikuję się z treściami tam zawartymi.

  Aha wspólnie ze znajomymi udało mi się założyć Akademickie Stowarzyszenie „Ambitni w Działaniu”, w ramach działania którego zwiększamy aktywność studentów (tu też prowadzę w/w warsztaty). Dużo działam społecznie, ale chyba przyszedł czas, żeby pomyśleć o sobie. Link do strony Ambitnych przesyłam w zgłoszeniu.

  Czemu się do Was zgłaszam? Hmmm, jest kilka powodów:
  —> pierwszy to znajomi, którzy mnie namówili, żeby spróbować,
  —> po rozmowie z kumplem, który stwierdził, że w moim wieku to już miał odłożone na pół domu, stwierdziłem, że chyba wystarczająco zrobiłem dla innych i teraz czas pomyśleć o sobie …
  —> chce robić w życiu to co lubię, a szalenie lubię dzielić się wiedzą praktyczną, którą też zgłębiam w niesłychanym tempie (może przez tą pasję),
  —> a poza tym wszystkim jestem przekonany, że wniosę do zespołu dużo świeżości i nowych pomysłów …

  Ave TLConsulting!

Zostaw Odpowiedź

*

captcha *