22
PAź
2014

Poznaj Małopolskę na 2oo już za nami!

Współorganizowany przez nas rajd motocyklowy Poznaj Małopolskę na 2oo już za nami! Razem z autoryzowanym dealerem Yamahy RingRoad w Krakowie i Rzeszowie stworzyliśmy wydarzenie, które  na stałe wpisało się w motocyklowy harmonogram imprez w Polsce.

Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni za stworzenie koncepcji i realizacji dotyczących organizacji trasy, wydarzeń towarzyszących oraz mety Rajdu. Przeprowadziliśmy szeroki zakres działań, które miały na celu promocję wydarzenia i były prowadzone za pośrednictwem kanałów offline i online. TLConsulting  odpowiadało za identyfikację wizualną Rajdu: plakaty, ulotki, mapniki. O Rajdzie zostały powiadomione lokalne media, portale branżowe, urzędy samorządowe, punkty informacji turystycznej, a także fora motocyklowe i fanpage motoryzacyjne. Na portalu Facebook zostało utworzone wydarzenie, które służyło nam do bezpośredniej komunikacji z uczestnikami Rajdu. Na fanpage na bieżąco umieszczano informacje, opublikowano trasę i zorganizowano kilka konkursów.

Mimo nieprzychylnej aury w Rajdzie wzięło udział aż 256 maszyn z całej Polski, a informacja na temat wydarzenia dotarła do motocyklistów na całym świecie m.in. do Stanów Zjednoczonych czy RPA.

Startowaliśmy spod salonu RingRoad w Krakowie, gdzie rozdaliśmy mapniki i objaśniliśmy trasę przejazdu. Zorganizowaliśmy miejsca postojowe, gdzie uczestnicy mogli zjeść ciepły posiłek, odpocząć i zebrać pieczątki umożliwiające udział w losowaniu nagród. Zespół TLConsulting  razem z Wami przemierzył ponad 260 km trasę, na której czekały liczne atrakcje turystyczne. Przeprowadziliśmy kilka konkursów, rozdaliśmy wiele nagród i upominków od naszych Partnerów i Sponsorów.

Bardzo dziękujemy za wszelkie pozytywne opinie na temat rajdu, warto było włożyć trochę wysiłku w te kilka miesięcy przygotowań:). Ponieważ mamy w planach zorganizować jeszcze nie jedną motocyklową imprezę, poprosimy Was o wypełnienie krótkiej ankiety na temat rajdu i Waszych sugestii w stosunku do kolejnych imprez:).

Po wypełnieniu ankiety nie zapomnijcie kliknąć przycisku: Prześlij.

O autorze

Zostaw Odpowiedź

*

captcha *