03
WRZ
2015

TLConsulting na trasie 3 edycji Rajdu Poznaj Małopolskę na 2oo

Wszystkich miłośników dwóch kółek, zapraszamy 5 września do Oświęcimia, na 3 edycję Rajdu Poznaj Małopolskę na 2oo.

malopolska_na_2oo_plakat_FINALJest to bezpłatny Rajd przejazdowy, prowadzący przez najpiękniejsze tereny województwa małopolskiego, którego wielki finał odbędzie się w Restauracji Czarny Groń w miejscowości Rzyki koło Andrychowa. Po przejechaniu ponad 200 km, na uczestników imprezy czeka wspólna zabawa w gronie prawdziwych pasjonatów motocykli. To nie wszystko!  Każdy kto zrobi 3 zdjęcia na trasie Rajdu i opublikuje je na Facebooku RingRoad: www.facebook.com/ringroadyamaha lub pokaże zdjęcia na mecie, ma szansę wygrać 1 z ponad 100 oryginalnych nagród. Na motocyklistów czekają kaski renomowanej firmy HJC, Arai, gadżety Yamahy, koszulki Fox, czapki firmy Scott i wiele innych akcesoriów motocyklowych.

Dodatkowo, jako współorganizator imprezy przygotowaliśmy specjalną ofertę dla uczestników Rajdu.  Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, które wezmą udział w imprezie, otrzymają bezpłatną konsultację marketingową od naszej firmy. W tym celu, należy wysłać wiadomość na naszą skrzynkę mailową z danymi kontaktowymi: kontakt@tlconsulting.pl z dopiskiem: „Rajd”.

Więcej informacji na temat Rajdu znajdziecie na Facebooku wydarzenia: bit.ly/poznaj-malopolske i stronie internetowej: http://ringroad.pl/3-edycja-poznaj-malopolske-na-2oo/.

Do zobaczenia na Rajdzie!

 

 

 

 

 

O autorze

Zostaw Odpowiedź

*

captcha *