23
MAJ
2014

Trwa konkurs „O biometrii inaczej”- stwórz komiks i wygraj nagrody!

by :
comment : 0

Wystartował konkurs „O biometrii inaczej”. To dobra okazja do wykazania się dla osób, w których tkwi artystyczna dusza i lubią opowiadać fascynujące historię za pomocą obrazów. Po przeprowadzonych wcześniej z sukcesem akcjach m.in.: „Kanwa Przedsiębiorczych” czy „Nakręć się na nowe technologie” zespół Podkarpackiej Strefy Wrażeń oraz PBSBanku podjął się organizacji kolejnej wspólnej inicjatywy.

W najnowszej akcji organizatorzy chcą, aby uczestnicy przenieśli ich w świat komiksu. Poruszanym wątkiem w historii obrazkowej jest biometria, która jest innowacyjną usługą oferowaną przez PBSBank. W konkursie przede wszystkim liczy się pomysłowość, ale i spójność logiczna przedstawionej historii połączona z estetyką wykonania.

Organizatorem konkursu jest Podkarpacka Strefa Wrażeń, a mecenat nad akcją obejmuje Podkarpacki Bank Spółdzielczy. Podkarpacka Strefa Wrażeń to fanpage, który został stworzony z myślą o jednym z najpiękniejszych regionów Polski, a głównym partnerem tego przedsięwzięcia jest PBSBank. Nad realizacją akcji czuwa agencja marketingowa TLConsulting.

Szczegóły konkursu dostępne pod linkiem: fb.com/PBSbank

bimetria_pasek-aktualnosci

O autorze

Zostaw Odpowiedź

*

captcha *