S

tworzyliśmy firmę, która ma doświadczony i skuteczny zespół, realizuje ciekawe i wszechstronne projekty dla wymagających Klientów. Na TLC pokładzie mamy zespół profesjonalistów, który zarządza długoterminowymi i złożonymi projektami, doradza i pomaga Klientom łączyć umiejętnie biznes i marketing. Dzięki załodze złożonej z ekspertów z powodzeniem realizujemy oraz łączymy projekty dotyczące różnych dziedzin. Projektujemy, wdrażamy i odpowiadamy kompleksowo za działania, które możemy określić mianem innowacyjnych. Realizujemy projekty dotyczące szeroko pojętego konsultingu biznesowego oraz marketingu nie tylko na terenie Krakowa, ale wszędzie tam, gdzie potrzebują nas Klienci.

Chcieliby Państwo dokładnie dowiedzieć się co to jest trade marketing czy interactiv marketing i jak skutecznie wdrożyć je w przedsiębiorstwach?
Znają Państwo dziesiątki przykładów programów lojalnościowych z powodzeniem działających w Polsce i zastanawiają się, jak skutecznie opracować i wdrożyć program lojalnościowy w Państwa firmie?
A może szukają Państwo pomocy przy projektowaniu, aranżacji i budowie obiektów handlowych lub użytkowych?

Załoga TLConsulting podejmuje się przedsięwzięć, które w jednym środowisku łączą wiele różnych kompetencji i umiejętności. Potrafimy się szybko przygotować i dostosować do oczekiwań i wymagań, co czyni nas niezwykle wydajnymi i elastycznymi.
Jesteśmy firmą, która stawia na długoterminowe relacje z Klientami o średnim i większym potencjale.
Działamy skutecznie i efektywnie, wykorzystując narzędzia marketingowe z różnych obszarów.