14
LUT
2014

Zakończenie cyklu konferencji co raz bliżej

by :
comment : 0

start up tlconsulting konferencja innowacje model biznesowy

 

Już po raz piąty, w najbliższy czwartek 20.02.2014 r. spotkają się przedsiębiorczy, młodzi ludzie i eksperci biznesu. Na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się konferencja Kanwa Przedsiębiorczych.

Bezpłatne prelekcje i warsztaty kierowane są przede wszystkim do osób i firm zainteresowanych założeniem start-upu lub rozwinięciem firmy. Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się m.in. Paweł Tkaczyk (Midea), Mikołaj Winkiel (Brand24), Szymon Surmacz (Kooperatywa, juror konkursu KP).

Zaproszeni eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami i wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu.

  • Paweł Tkaczyk, ekspert od budowania marki, wystąpi z prelekcją „Ryby nie istnieją. Czyli o szufladkach w głowie Twoich klientów”
  • Szymon Surmacz, ekspert i juror KP, przytoczy przykłady kooperacji i wskaże gdzie szukać mądrości zespołu.
  • Mikołaj Winkiel z Brand24 przybliży ideę i główne zastosowania monitoringu internetu / social media w służbie biznesu. Wskaże trendy i najlepsze praktyki skutecznego wykorzystania narzędzi.
  • Tomasz Sajewski, Dyrektor AIP Wrocław podpowie, w których momentach i w jaki sposób powstają pomysły na biznes; tytuł prelekcji brzmi: „Gdzie rodzą się innowacje – czyli od pomysłu do realizacji”
  • Błażej Wojtyła, CEO Jazzy Innovations, podzieli się spostrzeżeniami jak prowadzić firmę w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym i nie zwariować.
  • Wojciech Wodo, Kierownik Inkubatora Przedsiębiorczości w Fundacji Manus – opowie o stymulowaniu innowacyjności w firmie oraz o współpracy uczelni z firmami.

Bezpłatna rejestracja na konferencję i warsztaty: https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje

Miejsce konferencji:

Politechnika Wrocławska

Zintegrowane Centrum Studenckie (budyn¬ek C-13)

Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25

50-370 Wrocław

20 lutego 2014 r.

Recepcja: od 8:30 start: 10:00

 

O autorze

Zostaw Odpowiedź

*

captcha *