25
SIE
2014

Zapraszamy na rajd przez Małopolskę

comment : 0

kafel_big2-01

Ujawniamy więcej szczegółów dotyczących drugiej edycji współorganizowanego przez nas rajdu „Poznaj Małopolskę na 2oo”! Wyruszamy już 27 września, a metą rajdu, który realizujemy dla RingRoad Yamaha będzie zapora w Niedzicy. O tym, którędy będą jechać, uczestnicy dowiedzą się jednak dopiero w punkcie startowym – salonie RingRoad na ul. Wielickiej 44.

Ubiegłoroczna edycja była wielkim sukcesem – wzięło w niej udział ponad 150 motocykli z całego kraju, a uczestnikom rozdano ponad 200 nagród. Również w tym roku stale rośnie liczba naszych partnerów i upominków, które przygotowaliśmy dla motocyklistów – atrakcji będzie jeszcze więcej.

W dniu rajdu od 7.00 do 9.00 będzie trwała rejestracja przed salonem RingRoad, podczas której każdy motocyklista otrzyma mapnik z oznaczeniem lokalizacji, przez które będzie przebiegał przejazd. Zmierzać będziemy na zaporę w Niedzicy, gdzie w specjalnie przygotowanym dla nas miejscu odbędzie się losowanie nagród od miejscowości, przez które przejeżdżaliśmy, firm partnerskich i organizatora.

Priorytet eventu to promowanie Małopolski – na trasie będą nie tylko miasta i miasteczka, ale również skanseny i zamki, które z perspektywy mniej uczęszczanych dróg wyglądają jeszcze piękniej.

Rajd nie jest wyścigiem, chodzi przede wszystkim o dobrą i bezpieczną zabawę, a każdy dobiera tempo do własnych preferencji. Zapraszamy do udziału wszystkich fanów 2oo!

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia http://on.fb.me/1v5fWCf

Obserwujcie także fanpage, na którym będą pojawiać się najnowsze informacje dotyczące rajdu – https://www.facebook.com/ringroadyamaha.

O autorze

Zostaw Odpowiedź

*

captcha *