W ramach tej grupy naszych działań oferujemy Państwu kompleksową realizację projektów i działań marketingowych. Dzięki skutecznym i doświadczonym pracownikom tworzymy jedną z najlepszych firm konsultingowych w Polsce.

Pomagamy również w obszarach konsultingu biznesowego przez co nasze projekty marketingowe są spójne z celami strategicznymi naszych Klientów. Działamy na terenie kraju jak i poza jego granicami. Oferujemy usługi konsultingowe głównie w Krakowie, ponieważ tu mieści się nasza siedziba.

W ramach doradztwa i konsultingu działamy kompleksowo – badamy potrzeby, opracowujemy założenia, przygotowujemy koncepcje, badania, budżetujemy, planujemy oraz wdrażamy, nadzorujemy, realizujemy i podsumowujemy projekty. Bardzo często na potrzeby naszych Klientów budujemy Zespoły dedykowane.

Marketing strategiczny jest podstawą do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej na rynku. Dzięki niemu możliwe jest osiągnięcie rozwoju gospodarczego, wzrostu udziału w rynku lub też wzrostu rentowności. Dzięki takiemu podejściu do marketingu tworzymy dla naszych Klientów możliwie najskuteczniejsze wiązki narzędzi i rozwiązań.

Opracowujemy dla naszych Klientów indywidualne oferty działań marketingowych, kampanie reklamowe zarówno wizerunkowe, produktowe, jak i pro sprzedażowe. Wspieramy się narzędziami takimi jak Social Media oraz dedykowanymi rozwiązaniami internetowymi. Prowadzimy złożone, wielowarstwowe projekty marketingowe, które łączą różne narzędzia marketingowe z różnych obszarów. Dzięki temu z powodzeniem wprowadzimy nowy produkt na rynek, a poprzez odpowiednio dobrane formy komunikacji i reklamy zapewnimy mu popularność.

Nasza oferta w tym zakresie obejmuje następujące działania:

 • Kompleksowa realizacja projektów i działań marketingowych
 • Opracowanie założeń, przygotowanie koncepcji, badania, budżetowanie, planowanie oraz nadzór, realizacja i podsumowanie
 • Pełna oferta działań marketingowych, między innymi :

  • Kampanie reklamowe: wizerunkowe, produktowe i pro sprzedażowe
  • Wprowadzenie nowego produktu na rynek (strategie)
  • PR
  • Kreacja, copywriting, DTP
  • Social Media, on line oraz dedykowane rozwiązania internetowe
  • Złożone wielowarstwowe projekty marketingowe łączące kilka narzędzia marketingowe z różnych obszarów