ZEM

Marketing Internetowy - na co się zdecydować?

Jest wiele działań, które można podjąć by wypromować Twoją stronę w internecie. Nie ograniczaj się do jednego kanału reklamowego. Czerp korzyści z każdej drogi zdobycia klienta. Skorzystaj z naszej oferty Zintegrowanego E-Marketingu, gdzie łączymy tradycyjne działania pozycjonowania strony z kampaniami Google Ads, publikowaniem artykułów sponsorowanych oraz prowadzeniem działań analitycznych.

Drzewo marketingu

Mix działań skrojonych na Twoje potrzeby

Powierz marketing internetowy Twojej firmy grupie specjalistów:

– Seo Specialist

– Sem Specialist

– Copywriter

– Graphic Designer

– Web Developer

Pozycjonowanie Strony

Pozycjonowanie strony to nie wyłącznie wysokie pozycje, to użytkownicy odwiedzający Twoją stronę, dlatego że dałeś się znaleźć w internecie. Zadbamy również o pozycjonowanie lokalne, Twój profil w Google Maps i opinie.

Kampanie Google Ads

Niezależnie od zmiennych algorytmów Google Twoją stronę znajdą użytkownicy w sieci wyszukiwań oraz w sieci partnerskiej. Atrakcyjne reklamy graficzne i zachęcające do kontaktu reklamy tekstowe – to właśnie przygotujemy dla Ciebie!

Content Marketing

Zajmiemy się tworzeniem tekstów, które zareklamują Twoją firmę. Publikujemy teksty na lokalnych portalach, portalach tematycznych oraz na Twoim blogu. W myśl zasady, że Google jest wyszukiwarką treści, a nie katalogiem firm.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń nim uprzedzi Cię konkurencja!