Pozycjonowanie stron - seo

Lokalne pozycjonowanie stron

Lokalne pozycjonowanie stron na frazy związane z obszarem, z którego masz klientów jest ważne, o ile nie najważniejsze. Najprawdopodobniej tak właśnie trafiłeś na naszą stronę. Wpisałeś pozycjonowanie stron Bielsko-Biała i znalazłeś naszą Agencję Marketingu Internetowego ze Śląska. Tak samo na Twoją stronę trafią klienci, jeśli zaczniemy ją pozycjonować lokalnie. Świadczysz usługi fryzjerskie w Bielsku-Białej? Spraw by użytkownicy z tej właśnie miejscowości znaleźli Cię w wyszukiwarce. Naprawiasz samochody w Czechowicach-Dziedzicach? Właśnie tam ludzie szukają mechanika. Oferujesz okna z montażem na Śląsku? Sprawdź, ile osób szuka tego w Twoim województwie. Pozycjonowanie to w 99% przypadków podstawa marketingu internetowego. 

laptop z telefonem
laptop z monitorem na biurku

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron www wymaga odpowiedniego zaplecza, wiedzy, czasu oraz środków finansowych. Prace rozpoczynają się od podpięcia odpowiednich narzędzi analitycznych, wybrania fraz oraz optymalizacji serwisu. W pozycjonowaniu coraz większą rolę odgrywają treści na stronie oraz publikacja artykułów sponsorowanych. Techniczne aspekty strony niekiedy stanowią barierę nie do przeskoczenia, dlatego tak ważne jest, aby Twoja strona była poprawnie wykonana.

Pozycjonowanie stron www to proces długofalowy, chociaż często w przypadku rozliczania się za pozycjonowanie Klienci chcą płacić wyłącznie za wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. To błędne podejście, które nie jest korzystne ani dla Klientów ani dla Agencji Marketingu Internetowego, bowiem pozycjonowanie wymaga comiesięcznych nakładów finansowych. To czy Twoja strona znajdzie się wysoko w wynikach naturalnych, jest zależne od wielu czynników, zmiennych algorytmów Google’a oraz od działań konkurencji.

Co zyskasz

Frazy generujące ruch

Doradzamy przy wyborze trafnych fraz do pozycjonowania. Nie pozycjonujemy na frazy, których nikt nie wpisuje w wyszukiwarkę. Szukamy fraz tzw. long tail.

Wymierne efekty

Efekty pozycjonowania są mierzalne i nie chodzi nam wyłącznie o wysokie pozycje w wyszukiwarce, ale o zapytania, które otrzymasz od użytkowników, którzy znaleźli Twoją stronę w sieci dzięki nam.

Optymalizacja serwisu

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Optymalizacja serwisu niezależnie czy postawionego w oparciu o WordPress czy Drupal to dla nas chleb powszedni.

Raporty Pozycjonowania

Nasze działania przedstawiamy w postaci raportów, które znajdziesz w swoim panelu Klienta. Poza pozycjami, sprawdzisz również ilu użytkowników weszło na Twoją stronę dzięki nam. Umowy na pozycjonowanie podpisywane są na czas nieokreślony z 3miesięcznym okresem wypowiedzenia. To właśnie efekt naszej pracy, a nie umowa, sprawią, że zostaniesz z nami na dłużej.

Ludzie pracujący przy laptopach

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń nim uprzedzi Cię konkurencja!